Založiť webovú stránku alebo eShop

SOMAVEDIC

imageSOMAVEDIC

TRPÍTE NA ZDRAVOTNÉ PROBLÉMY BEZ JASNÝCH PRÍČIN...?
SOMAVEDIC UŽ POMOHOL MNOHÝM ĽUĎOM PO CELOM SVETE...
 
Chronické a rôzne neurčité zdravotné ťažkosti môžu byť spôsobené vplyvom geopatogénnych zón a elektrosmogu.
Onkologické ochorenia sú z 80% zapríčinené dlhodobým pôsobením geopatogeopatogénnych zón a elektrosmogu!
Ak spíte v geopatogénnej zóne, Vaše telo nemá možnosť "dobiť" dostatočné množstvo energie potrebnej na uchovanie zdravia.
Vplyv Somavedic-u na človeka ( fyzické pocity vynímajúc ) je merateľný na každom biorezonančnom prístroji. V priemere po mesiaci je geopatogénny stres a elektrosmog vyčistený, t.j. človek ( flóra a fauna ) je vďaka Somavedic-u mimo týchto nebezpečných žiarení.
 
Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo eliminovať a následne úplne odstrániť nežiadúce vplyvy geopatogénnych, patogénnych, psychosomatických zón, elektrosmogu. Prístroj Somavedic je zostrojený po niekoľkoročnom výskume a vývoji. Bol testovaný a overovaný mielen odborníkmi z oblasti prírodných vied, ale aj prevádzkovateľmi diagnosticko-terapeutických centier, pracujúcich s prístrojmi: TimeWaver, Bicom, Life-System, Inergetics CoRe a ďalších. Somavedic neodstraňuje geopatogénne zóny ako také, tie sú v zemi navždy, ako následok zásahu do tektonických vrstiev, ale eliminuje ich negatívny vplyv na človeka, flóru i faunu.
 
Prístroj Somavedic odstraňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na fyzické i duchovné zdravie. Somavedic slúži na celkové dokonalé harmonizovanie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho aj firemného prostredia. Dosah prístroja Somavedic je v polomere 30 m  a tvorí guľu okolo prístroja. Jeho žiarenie prechádza cez steny domu, tak ako aj negatívny vplyv geopatogénnych zón.
 
Nepriaznivé vplyvy geopatogénnych zón sa môžu prejavovať rôzne podľa miesta, intenzity a taktiež citlivosti každého z nás. Miernejšie účinky geopatogénnych zón ( GPZ ) sa prejavujú ako nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni. Medzi fyzické prejavy patria bolesti hlavy, bolesti chrbta, ochorenia chrbtice, trvalé reumatické ochorenia, stuhnuné svaly a celkové vnútorné napätie. Na psychickej úrovni to býva prevažne nervozita, nesústredenosť, podráždenie, vyčerpanie, či neschopnosť vydržať pri práci. Uvediem ešte niekoľko príkladov: trvalá slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú v noci k rodičom, starší menia polohy spánku, nervové choroby, ťažkosti tráviaceho traktu, chronický katar hrdla a žalúdku, srdečné choroby. Paleta všetkých možných prejavov je veľmi široká. Okrem energetického vyčerpania možu GPZ stáť aj za vznikom a trvaním onkologických ochorení.

Zdravotné účinky Somavedic-u
Somavedic má pozitívne účinky na tieto zdravotné problémy, spôsobené vplyvom geopatogénnych zón.
 • nepohodlie na fyzickej či psychickej úrovni
 • bolesti hlavy
 • bolesti chrbta
 • choroby chrbtice
 • reumatické problémy
 • stuhnuté svaly a celkové vnútorné napätie
 • nervozita, nesústredenosť, podráždenosť
 • únavový syndróm, vyčerpanie, neschopnosť vydržať pri práci
 • poruchy spánku, slabosť pri rannom vstávaní - pocit ťažkopádnosti, nepokojné sny alebo nespavosť - deti utekajú k rodičom (v noci),
 • starší menia miesto spania
 • nervové poruchy
 • tráviace problémy
 • chronický katar hradla a žalúdku
 • srdečné choroby
 • oknologické ochorenia
Somavedic je prístroj, ktorý dokáže spoľahlivo  eliminovať a následne plne odstrániť nežiadúce vlyvy geopatogénnych zón, psychosomatickýc zón, vodných krížov, Curryho a Hartmannových pásov, ako aj elektrosmogu. Odstaňuje aj ďalšie negatívne vplyvy, ktoré majú vplyv na bunkovú štruktúru fyzického tela. Somavedic slúži k celkovo dokonalej harmonizácie tela a mysle. Harmonizuje vzťahy v rodine, zlepšuje metabolizmus a spánok. Je dôležitý pre očistu domáceho a firemného prostredia.
 

Prístroje Somavedic nájdete i v mojej ordinácii, kde vám rada princípy fungovaním tohto prístroja objasním.

  +421 904 562 248
  bartova.tanicka@gmail.com

Mgr. Tatiana Bartová

 

TOPlist