Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

ZAPPER

imageFrekvenčná prístrojová terapia  Zapper

V alternatívnej medicíne sa pri diagnostike a predovšetkým liečbe s úspechom používa frekvenčná terapia. Využíva počítačové prístroje, tzv. plazmové a frekvenčné generátory, ktorých hlavnou úlohou je diagnostikovanie a zničenie choroboplodných mikroorganizmov v ľudskom tele a stimulovanie samoliečivých schopností tela. Priekopníkmi tejto metódy sú: Dr. H. R. Clarková, R. R. Rife, N. Tesla, A. Prioré, Dr. B. Beck, Prof.N.Campbell atď. 
 
Podľa poznatkov kvantovej fyziky majú všetky materiálne častice nielen časticový, ale aj vlnový charakter. To znamená, že hmota je vlastne energia a všetky substancie, teda i všetky bunky, vírusy, baktérie, toxíny atď. majú podľa svojich vlastností určité typické elektromagnetické vlnenie, ktoré sa môže merať a tiež spätne pôsobením elektromagnetickej energie ovplyvňovať. Toto elektromagnetické vlnenie sa označuje ako frekvenčný vzorec. Telo môže správne fungovať iba vtedy, ak sa v ňom odohráva správna komunikácia, teda výmena informácií medzi bunkami. Zaťažujúce vplyvy (toxíny, baktérie, …) môžu zabraňovať tejto komunikácii, a to sa časom prejaví v podobe rôznych zdravotných ťažkostí.   
 
V súčasnosti existuje obrovské množstvo frekvenčných prístrojov, ktoré pracujú na rovnakom princípe, čiže generujú frekvencie, ktoré majú ničiť príslušné patogénne mikroorganizmy a tým odstraňovať príčiny chorôb. Tieto prístroje disponujú celou škálou príslušných frekvenčných vzoriek najrôznejších intenzít, ktoré sú aplikované využitím elektrického prúdu a elektromagnetických polí..
 
Princíp pôsobenia frekvenčných generátorov na živé organizmy opísal a používal ako prvý srbský génius Nikola Tesla. Postupne sa liečenie chorôb pomocou frekvencií začalo viac a viac skúmať a využívať. K dokonalosti to doviedol Dr. Royal Raymond Rife. Na základe jeho výskumov sa v Čechách vyvinul známy prístroj na fyzickú likvidáciu parazitov, baktérií , vírusov a plesní s názvom RAVO ZAPPER, odkiaľ pochádza aj názov terapie "zapping". Dr. Rife vypozoroval, že pôsobením určitej frekvencie nízkofrekvenčného elektrického prúdu na určitý typ patogénnu, vírusu, baktérie, plesne a pod. jeho membrána praská, v dôsledku čoho takýto mikroorganizmus hynie. Nakoľko zdravá ľudská bunka má bunkovú membránu mnohonásobne odolnejšiu, nehrozí jej poškodenie.
 
To, že každý typ patogénnu reaguje na inú frekvenciu, bolo celoživotným výskumom slávnej Dr. H. Clarkovej v Kanade. Vďaka nej vznikol celý zoznam frekvencií vhodných na fyzikálnu formu likvidácie rôznych typov patogénov. Jednotlivé druhy mikroorganismov parazitujúcich v ľudskom tele je možné ničit zvýšením ich vlastnej frekvencie, kedy po určitej dobe dochádza k prasknutiu membrány baktérií alebo k porušeniu povrchu vírusov. Týmto spôsobom je možné ničiť pôvodcov prakticky každého ochorenia v ľudskom tele bez akejkoľvek vedlajšej zdravotnej ujmy. Ďalší vedci, ktorí používali frekvenčné generátory, postúpili už dnes o veľký kus cesty ďalej. Mnoho informácií a domienok, ktoré platili kedysi, už neplatí, pretože výskum ukázal lepšie a účinnejšie riešenia.
 
Prístroj ZAPPER je v ponuke na zapožičanie.
 
 +421 904 562 248
 bartova.tanicka@gmail.com
 
Mgr. Tatiana Bartová
 
TOPlist