Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

BICOM®

Prečo biorezonančná terapia BICOM?

 

Biorezonančná metóda BICOM sa používa v západnej Európe už viac ako 25 rokov v lekárstve a cez 10 rokov vo veterinárnej medicíne. Patrí rovnako ako napr. homeopatia a akupunktúra do oblasti tzv. "komplementárnej medicíny".
Dôležité teoretické základy biorezonančnej terapie sa potvrdzujú prostredníctvom najnovších poznatkov v kvantovej fyzike a v biofyzike, ale nie sú ešte akceptované súčasnými názormi "školskej medicíny".
Podľa poznatkov kvantovej fyziky majú materiálne častice ako vlnový, tak aj časticový charakter. To znamená, že hmota je vlastne energia a všetky substancie - teda aj všetky bunky, časti tela, ale aj vírusy, baktérie, pele, toxíny, nikotín atď. - majú elektromagnetické vyžarovanie, tzv. frekvenčnú vzorku.

Pri liečení akútnych ochorení a v chirurgii dokáže bežná medicína veľkolepé veci.
Liečba chronických ochorení sa vyvíja väčšinou zložitejšie a mnohí pacienti s ňou nie sú spokojní. Toto je teda oblasť, v ktorej je potreba riešenia viac ako naliehavá.
Biorezonančná metóda Bicom je špeciálny diagnostický a terapeutický postup, s ktorým sa medicína dala novou, smer udavajúcou, cestou.
Vďaka prístroju Bicom môžu byť v mnohých prípadoch zistené a liečené skutočné - často skryté - príčiny ochorení.

Prístroj BICOM sa vyrába v Nemecku a nájdete ho i v mojej ordinácii v Martine.

 +421 904 562 248
 bartova.tanicka@gmail.com

 

Mgr. Tatiana Bartová

 

TOPlist